Bakırköy Etüt Merkezi
Anasayfa / Eğitim / Uzaktan Eğitim - Canlı Ders Anlatımı
COVİD-19 tedbirleri doğrultusunda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından alınan kararlar doğrultusunda bütün resmi ve özel öğretim kursları 2 hafta süre ile kapatılmış, Bilim Kurulunun tavsiyeleri doğrultusunda yüz yüze eğitimin başlangıç tarihinin ertelenebileceği konusunda açıklamalar yapılmıştır. Bu süreç içerisinde öğrencilerin derslerinden ve konularından geri kalmamaları için çeşitli uzaktan eğitim programları başlatılmış bulunmaktadır. 

Öğrencilerin bu süreçte ders videoları izleyerek kendilerini yalnız hissetmemeleri için EDİNİM ailesi olarak canlı ders anlatımlarımızı başlatmış bulunmaktayız. Öğrenciler ve öğretmenlerin ders boyunca etkileşim halinde olduğu, soru cevap şeklinde işlenilen bu derslerlerde öğrencilerin evde uzun süre kalmalarından kaynaklanan ruh hallerini de ölçebilmekte ve gerekli rehberlik çalışmalarını yapabilmekteyiz. Kurmuş olduğumuz sistem sayesinde özellikle sayısal dersler zaman kaybı olmadan işlenebilmekte ve kısa süre içinde fazla bilgi verilebilmektedir.

Sizlerde eksik olduğunuz ders veya konulardan ders alabilir, paket programlar ile genel tekrar yapabilir ya da soru çözüm derslerine katılabilirsiniz. Derslerimiz 40 ar dakikadan oluşan periyotlar halinde yapılmaktadır. Öğrencinin sınıf ortamında eğitim aldığı 40 dakikalık derslerden daha verimli işlenen derslerimizde özellikle sayısal derslerde zaman kaybetmeden soru çözümü yapılmakta, öğrencilerin eksik olduğu noktalar üzerinde detaylı olarak durulmaktadır.

EDİNİM VIP olarak kurmuş olduğumuz DERS KAYIT SİSTEMİ sayesinde yapılan bütün canlı dersler kayıt altına alınarak öğrencilerin erişimine sunulmakta ve diledikleri kadar tekrar etmeleri sağlanmaktadır.

Sizlerde EDİNİM UZAKTAN EĞİTİM derslerine katılarak alanında uzman öğretmenlerden canlı eğitim almak isterseniz, bizlere (0212) 543 43 33 / 34 numaralı telefonlardan arayarak, (0552) 443 43 36 / 37 numaralı whatsapp hatlarımızdan yazarak ya da info@edinimakademi.com adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.