Bakırköy Etüt Merkezi
Anasayfa / Eğitim / Birebir Ders Takviyesi

EDİNİM VİP’DE BİREBİR DERS

 
Edinim VIP’de interaktif sistem üzerinden ders dinleyen öğrenciler bilgiye istedikleri zaman ulaşabilmektedir. Konuları derslerde detaylı olarak gören öğrenciler zaman içerisinde öğrendiklerini unutacak ve detayları hatırlamakta sıkıntı çekeceklerdir. Bu sorunu gidermek için kendi ders videolarını web sitesi üzerinden tekrar izleyerek unuttukları bilgiye ulaşabilirler. Fakat kendi dersini tekrar izlerken, arada geçen zamandan dolayı anlamakta zorlanacakları noktalar olacaktır. Öğrenciler tarafından bu çok küçük bir sorun olarak görülmektedir. Hatta gün içerisinde sorun olmaktan bile çıkacaktır.

 
 
Kimi zamanlarda bu küçük detaylar konuların kilit noktası olmaktadır. Bir konunun bütün sırrını içinde barındırır. Sınavlarda başarının anahtarı, başarı ile başarısızlık arasındaki ince çizgiyi oluşturur.  Alanında uzman öğretmenlerin öğrenciye rehberlik yaparken sürekli üzerinde durdukları bu sorunlar öğrenciler tarafından gözden kaçırılabilmektedir. Edinim VIP, bu sorunların üstüne gidilmekte, öğrencilerin konu tarama sınavlarındaki başarı durumlarını takip edilmekte, ihtiyacı olan öğrencilere zorunlu olmak şartıyla, isteyen öğrencilere de ihtiyaç duydukları derslerden veya konulardan oluşan DERS TAKVİYE PROGRAMI sunulmaktadır. Bu programda öğrenciler, tüm paket programa dahil olmadan, ihtiyaç duydukları derslerden diledikleri kadar takviye alma imkanına sahip olurlar. 
 


Zamana yenik düşen eski bilgilerini, ders notlarının fotokopileri üzerinden tekrar edip yeniden kazanmayı hedefleyen öğrenciler, bunun yeterli olmadığını düşünerek web sitemiz üzerinden kendi işlediği dersin videosunu izlemektedir. Olur da bu durumun da yetersiz gelmesi halinde, öğrencilerimiz bire-bir ders alarak bütün sorunlarını aşmaktadır. Böylece öğrenciler tam öğrenme modelinde pürüzsüz bir yolda ilerlemekte ve hedeflerine ulaşmada rakiplerine göre bir adım daha öne geçebilmektedirler.